(04565) 6-76-62

Балясини і балюстради з бетону

Балюстрада – головна прикраса сходів. Дуже часто її прикрашають скульптурами, вазами та іншими декоративними елементами. Наскільки відомо, перша балюстрада – творіння рук ассірійців. Загальновідомо, що в повній мірі віддали належне балюстрадам і в Середньовічній Європі, і при будівництві садиб в дореволюційних Росії та Україні. Більш сучасна архітектура теж без балюстрад не обійшлась. Що, загалом-то, не повинно дивувати, оскільки балюстради це завжди красиво. Рекламуючи елементи для декорування сходів і балконів, деякі виробники стверджують, що наявність балюстради «підкреслює соціальний статус і смак його власника». Що ж, з цим цілком можна погодитися. Так було і в минулих століття…

Важлива деталь балюстради – балясина. Балясина – це невеликий декорований стовпчик, цілком доречний в будь-якому архітектурному стилі – від хай-тек до бароко. Ті ж балясини – це не тільки і не просто опори для сходових перил, балясина – красномовна деталь інтер’єру. Скажімо, балясина зі штучного каменю здатна підкреслити розкіш архітектурного оформлення. Якщо для Вас важлива особливо урочиста атмосфера вдома, обирайте балясини в стилі бароко, ну а якщо бажаєте бачити свій будинок стильним і сучасним, сміливо віддавайте перевагу балясинам в стилі мінімалізм.

Якщо Вам потрібні готові балюстради, проблем немає. Або Ви поки не знаєте, що це таке? Тоді … згадуйте. Балюстрада – це невисока огорожа з фігурних стовпчиків, що прикрашає сходи, балкони, мости. Їхній появі ми зобов’язані майстрам Середньовіччя. Нині можна говорити про своєрідний ренесанс. Нові матеріали, звичайно ж, куди більш практичні, але витонченість і класичний стиль, в чому легко переконатися, збереглися в повному обсязі. Балюстрада здатна прикрасити і облагородити будь-який інтер’єр заміського будинку. Балюстради чудово виглядають і на сходах, і на терасах, і на балконах. Ну і не слід забувати, що балюстрада – це прекрасна захисна огорожа, без якої просто не обійтися.

Всі вироби відповідають вимогам міцності (М400) і морозостійкості (F200). Виготовляємо продукцію з високоякісного бетону. Також можливе індивідуальне виготовлення за Вашими кресленнями і ескізами.

На жаль, як у будь-якої медалі, у елементів декорування є і зворотна сторона. Балюстради, балясини бувають не тільки хороші і дуже хороші, але і, трапляється, такі, що нікуди не годяться, про що ми і хочемо Вас попередити. Без консультації з фахівцями купувати їх не поспішайте. Встигнете. А поки постарайтеся запам’ятати головне: не всі балясини і балюстради Вам підходять. Наприклад, слід пам’ятати, що декоративні елементи виготовляються з різних матеріалів. Без знання їх плюсів і мінусів зробити правильний вибір просто неможливо. Скажімо, гіпсові конструкції зовні досить привабливі. Можливості цього пластичного матеріалу вражають, але крихкість… Гіпсові балясини, гіпсові балюстради можна застосовувати лише в місцях, де їм не загрожує атмосферний вплив. В іншому випадку Вам доведеться ремонтувати їх кожні кілька років. Та й як огорожа гіпсова конструкція досить умовна, про що теж слід пам’ятати.

Дерев’яні балясина, балюстрада і інші елементи декору, з огляду на легкість і пластичність цього матеріалу, взагалі-то, всім хороші. Або майже всім. Особливо органічно вони вписуються в інтер’єри будинків з брусу. Але є істотний недолік, який теж доводиться враховувати – з часом під впливом довкілля дерево починає темніти, втрачає форму і руйнується. Спеціальні фарби і лаки в якійсь мірі допомагають вирішити цю проблему, але зняти її повністю ще, здається, нікому не вдавалося: дерево є дерево …

Навіть кам’яні балясини і балюстради, а натуральний матеріал завжди гарний, мають досить серйозні недоліки. По-перше, їх монтаж обходиться досить дорого, явно не менше вартості самої балюстради, а по-друге, огорожа з каменю – це завжди відомий ризик. Зрештою, коли-небудь така важка огорожа цілком може обрушитися. Але і це не все. Що тут сперечатися, досить поглянути, наприклад, на гранітні балясини, щоб оцінити красу. Виглядають вони, звичайно ж, привабливо. Однак підібрати однорідний камінь надзвичайно важко. Це відомо. Виходить, ще один мінус. А хто дасть гарантію, що в гранітних виробах немає мікротріщин?

Ну а який, запитаєте, найбільш оптимальний варіант? Наша порада: придивіться до бетону. Ознайомившись з характеристиками цих матеріалів, Ви легко переконаєтеся, що вони позбавлені багатьох недоліків, а ось переваг вистачає. Така думка фахівців, до якої варто прислухатися. Досить поцікавитися хоча б міцністю і довговічністю таких конструкцій… Та й ціна балясин і балюстрад такого типу, що теж дуже важливо, доступна будь-якому покупцеві.

Звернувшись за консультацією до наших фахівців, Ви завжди отримаєте всю необхідну інформацію в повному обсязі. Якщо ж Ви вирішите зробити і другий крок, ми будемо тільки раді. Будь-яке Ваше замовлення буде виконано так, що Ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Дозволимо собі нагадати: ми цінуємо свою репутацію. Саме це, а не сертифікати і ліцензії, яких і у нас, і у всіх наших конкурентів вистачає, є сьогодні єдиною, по суті, гарантією якості. На відміну від фірм-одноденок ми знаємо, наскільки висока ціна довіри і вдячності наших клієнтів.