(04565) 6-76-62

Трохи про нас і нашої продукції

Ви звернулися за адресою. Тут не деруть три шкури з клієнта. Тут працюють і заробляють. Це саме те, що Вам треба! Подумайте, придивіться… У будь-якому випадку вибір залишається тільки за Вами.

НАМ МОЖНА ВІРИТИ!

Високоякісні будівельні матеріали – добротний будинок. Це аксіома. По-іншому ще ні у кого поки не виходило. Найчастіше все відбувається навпаки. Повірте, ми не лякаємо – просто попереджаємо. А своїм потенційним покупцям ще й показуємо. Показуємо продукцію, якою, на жаль, заповнений сьогодні вітчизняний ринок будматеріалів.

Якщо коротко, це халтура, хоча і не завжди відверта. Найнебезпечніше, що її мінуси видно, як правило, виключно фахівцеві. Звичайний покупець в таких випадках мало що помічає. У кращому випадку поцікавиться сертифікатом. На жаль, наявність такого документа в нашій країні ні про що не говорить.

Біда в тому, що низькопробну продукцію женуть і дилетанти, які мають туманне уявлення про те, чим займаються, і ділки-комбінатори, «здешевлюють» будматеріали до такої міри, що дух захоплює. Та тільки потенційний покупець все одно вірить, що його не проведеш. Мовляв, у мене око гостре, рентген відпочиває…

На жаль, дурять покупця часто-густо. За великим рахунком, сучасні технології виробництва будівельних матеріалів, так само як і ті технології, які застосовувалися ще за часів СРСР, не мають нічого спільного з тим, що практикується сьогодні. Якщо коротко, багато наших конкурентів сповідують один принцип: лоха не «кинуть» – себе не поважать.

Цинічно, звичайно, але, як казав останній Генсек, такі реалії… Економічна криза лише підштовхнула недобросовісних виробників. У гонитві за прибутком цілий ряд фірм і фірмочок пішли, так би мовити, по шляху найменшого опору – почали масово «впарювати» наївному споживачеві будівельні матеріали, які впору використовувати хіба що в дитячій пісочниці, оскільки нічого путнього з них, на жаль, вже не побудувати .

Ми беремо на себе сміливість стверджувати, що вся продукція, яку ми реалізуємо, високої якості. Перевірено багато разів, хоча, не приховуємо, вибрати сьогодні надійного партнера-постачальника непросто. Аж надто велика спокуса вижити в кризовий період за рахунок споживача. Вірніше за рахунок зайвої довірливості останнього…

Наші експерти завжди готові проконсультувати потенційного покупця. Хто краще фахівця пояснить, скажімо, чим пропонована нами продукція відрізняється від тієї, яку рекомендують наші конкуренти.

І ми, і наші партнери ставимо на перше місце ЯКІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ. Про ціну розмова особлива, тут часто спрацьовує система знижок, прийнята в нашій компанії, а ось якість – категорія непорушна. Тут, як ми вважаємо, компроміс неможливий. Якість або є або її немає. Всі розмови про те, що «в принципі» одні матеріали можна «як виняток» замінювати іншими, від лукавого.

Гарантія справжньої якості – це і фахівці високої кваліфікації, і сучасне обладнання, і найсучасніші технології, їх неухильне дотримання без знижок на «обставини». На відміну від своїх конкурентів, наша компанія завжди приділяла і приділяє першочергову увагу сировині. На наш погляд, це основа основ. Неякісна сировину – неякісна продукція. Тут, зрозуміло, Америки ми не відкриваємо. Зате готові відкрити «маленькі» корпоративні секрети. Наприклад, на українському ринку якісь спритні хлопці вже навчилися економити по парі сотень гривень на одному кубометрі бетону. «Ноу-хау» без особливої вигадливості – використовується цемент з домішками. Та тільки споживач про це і не здогадується. Його, як водиться, в першу чергу цікавить ціна…

Трюків у таких виробників будматеріалів предостатньо. Наприклад, використовується не річковий, а куди більш дешевий яружний пісок. Замість щебеню додається гранвідсів. Ну і так далі…

Ми зазвичай пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися із зразками продукції, якою заповнений ринок і визначити ті, які, на їх погляд, найбільш привабливі. Як правило, споживач робить невірний вибір, що, в цілому, і не дивно. Та ж плитка зовні виглядає, як правило, досить привабливо, але ми-то знаємо, що її руйнування – лише питання часу …

Собівартість продукції хвилює компанію нітрохи не менше всіх інших, але подібні фокуси у нас апріорі виключені. Репутація дорожче. Наші постійні покупці про це знають. У всякому разі, рекламацій на поставлену продукцію ми ніколи не отримували. Це і обнадіює, і змушує нас ретельно моніторити ринок будматеріалів. Причому як український, так і російський, і європейський. Поступатися в якості ми не мають наміру нікому. Це принципова позиція нашої відверто амбітно налаштованої команди.

Що ж стосується зниження собівартості продукції, то ми і наші постійні партнери по бізнесу вирішуємо цю непросту задачу іншими шляхами, а ніж багато наших конкурентів, але куди більш ефективно. Якщо коротко, щоб не вигадувати велосипед. Ми робимо лише те, що прийнято в усьому цивілізованому світі, тобто, вирішуємо свої проблеми не за рахунок споживача, а в основному завдяки більш досконалому обладнанню та сучасним технологіям. Обманює споживача лише той, хто не вміє працювати.

Дзвоніть прямо зараз! Поговоримо, обговоримо. Можливо, Ви вже наш клієнт. Просто поки про це ще не знаєте … Але ми Вам вже раді. Команда вітає Вас і щиро вірить, що все у нас з Вами вийде.